O nas

Czyli dlaczego to właśnie my możemy Ci pomóc?

Nazywamy się Karolina i Michał Dachowscy. Jesteśmy właścicielami Fizjo4life.

Zaczynaliśmy w 2012 roku od małego, 8-metrowego gabinetu rehabilitacji na Pradze. Jednak nasze marzenia od zawsze sięgały znacznie dalej. W ciągu 8 lat rozbudowaliśmy nasze Studio do unikatowej butikowej przestrzeni oferującej kompleksowe usługi związane ze zdrowiem. Poszerzyliśmy nasz zespół specjalistów tworząc team wyjątkowych i uzupełniających się ludzi, którzy razem z nami tworzą wizerunek naszego Studia.

Nauczymy Cię, jak być managerem - a nie tylko głównym terapeutą, trenerem czy specjalistą.

  • Dzięki nam zbudujesz stałą bazę powracających klientów.
  • Ustalimy strategię promocji Studia, aby pozyskać nowych klientów za wyższą stawkę.
  • Pomożemy Ci podnieść ceny tak, aby zarabiać więcej i nie stracić stałych klientów.
  • Powiemy, co jest potrzebne, aby tworzyć usługi indywidualne.
  • Pokażemy Ci, jak budować wizerunek Studia, które przyciągnie więcej klientów za minimalny wkład w reklamę.
  • Nauczymy Cię, jak odnaleźć się w branży, jak namierzyć swoją grupę docelową i jak wyróżniać się wśród konkurencji.
  • Wspólnie ustalimy strategię rozwoju Twojego Studia, przeanalizujemy ewentualne przeszkody i zbudujemy fundamenty lub wdrożymy zmiany.
  • Pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego swoje usługi powinieneś traktować jak produkt i pokażemy Ci, jak go sprzedać.
  • Wytłumaczymy, dlaczego fizjoterapeuta i trener to także sprzedawca, a marketing to podstawowe narzędzie pracy.

Jesteśmy małżeństwem, które od zawsze razem pracuje. Czy uważamy to za problem? Zdecydowanie nie! Razem tworzymy mózg wszystkich operacji, będąc jak jego dwie półkule.

Uzupełniamy się, posiadamy wspólne cele i nawzajem napędzamy do działania. A nasze różnorodne charaktery sprawiają, ze każdy z prowadzonych przez nas biznesów ma swój unikatowy styl.

Doskonale znamy potrzeby i wyzwania stojące przed trenerami i fizjoterapeutami. Znamy branżę prozdrowotnych usług i wiemy, jak się w niej odnaleźć. Dzięki wielu szkoleniom i mentoringowi nauczyliśmy się sprawnie poruszać w marketingu, ustalać strategie sprzedażowe i rozwojowe.

Znamy wartość networkingu i wiemy, jak nawiązywać wartościowe współprace. Jesteśmy kreatywni, bezkompromisowi i ukierunkowani na cel.

Nakładem własnej wiedzy, ciężkiej pracy i wyjątkowo wysokich ambicji stworzyliśmy biznes, który jednocześnie jest naszą ogromną pasją. Uwielbiamy trudne przypadki, a im większe wyzwanie, tym bardziej rośnie nasz upór w odnalezieniu i wdrożeniu działających rozwiązań.

Wierzymy, że najważniejszym narzędziem w tworzeniu każdego biznesu, oprócz solidnych podstaw, takich jak znajomość branży i fach w ręku, jest marketing. Bez niego w obecnym świecie nie sprzedasz nic.

Nasze studio w liczbach

Rekomendacje

Mariusz Dzięcioł

Mariusz Dzięcioł

Karolina i Michał to dwójka nieocenionych ekspertów w swojej branży. Jednak nie zawsze dobrzy fachowcy potrafią dobrze sprzedawać swoje usługi, Oni to potrafią i robią to coraz lepiej. Co najważniejsze wspierają też innych w tworzeniu swojego biznesu.Rozmowy z Nimi dały mi wiele więcej niż książki i blogi o biznesie. Uważam, że w branży zdrowotnej, czy fitness brakuje nam właśnie takich mentorów jak Oni, dlatego bardzo się cieszę, że dzielą się teraz swoimi doświadczeniami na szerszym forum. Co najważniejsze, oprócz tego, co robić mówią też o tym, czego nie robić i dlaczego, a wiedza ta poparta jest nie tylko teorią ale co najważniejsze skuteczną praktyką. [ pokaż dalej ][ pokaż mniej ]

Dawid Mieczkowski

Dawid Mieczkowski

Mówi się, że ważne jest otaczanie się dobrymi ludźmi. Do takich z pewnością można zaliczyć Karolinę i Michała. Dzięki nim nauczyłem dużo nie tylko jako trener, ale przede wszystkim człowiek. Bez wątpienia są to ludzie o ciepłym serduchu, skorzy do pomocy i chętnie dzielący się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Życzę każdemu takich przyjaciół. [ pokaż dalej ][ pokaż mniej ]

Kamil Ciężki

Kamil Ciężki

Karolina i Michał to dwoje profesjonalistów w swoich dziedzinach, którzy nie tylko sami osiągnęli ogromny sukces biznesowy w branży fizjoterapeutycznej czy około-fitnessowej, ale też wiedzą, jak o tym mówić i jak innym pokazać, co można zrobić, aby podobny sukces osiągnąć. Służą mądrym słowem i wsparciem merytorycznym, a patrząc na ich działania można się naprawdę nieźle zmotywować i zainspirować. [ pokaż dalej ][ pokaż mniej ]

Patrycja / Pełnia Ruchu

Patrycja / Pełnia Ruchu

Karolina i Michał tworzą świetnie dobraną w życiu prywatnym i zawodowym parę, która prze do przodu, jak burza. W tym wszystkim zachowują profesjonalizm i spokój, który w połączeniu z ich wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w sporcie i terapii ruchowej daje świetne rezultaty biznesowe, czym chcą i chętnie dzielą się z innymi. Polecam ich jako ludzi, którzy wiedzą, co mówią i robią. [ pokaż dalej ][ pokaż mniej ]