O nas

Cześć!

Nazywamy się Karolina i Michał Dachowscy. Jesteśmy właścicielami warszawskiego Studia zdrowego ciała i ruchu Fizjo4life.

Zaczynaliśmy w 2012 roku od małego, 8-metrowego gabinetu rehabilitacji na Pradze. Jednak nasze marzenia od zawsze sięgały znacznie dalej. W ciągu 8 lat rozbudowaliśmy nasze Studio do unikatowej butikowej przestrzeni oferującej kompleksowe usługi związane ze zdrowiem. Poszerzyliśmy nasz zespół specjalistów tworząc team wyjątkowych i  uzupełniających się ludzi, którzy razem z nami tworzą wizerunek naszego Studia.

Jesteśmy małżeństwem, które od zawsze razem pracuje. Czy uważamy to za problem? Zdecydowanie nie! Razem tworzymy mózg wszystkich operacji, będąc jak jego dwie półkule.

Uzupełniamy się, posiadamy wspólne cele i nawzajem napędzamy do działania. A nasze różnorodne charaktery sprawiają, ze każdy z prowadzonych przez nas biznesów ma swój unikatowy styl.

Doskonale znamy potrzeby i wyzwania stojące przed trenerami i fizjoterapeutami. Znamy branżę prozdrowotnych usług i wiemy, jak się w niej odnaleźć. Dzięki wielu szkoleniom i mentoringowi nauczyliśmy się sprawnie poruszać w marketingu, ustalać strategie sprzedażowe i rozwojowe.

Znamy wartość networkingu i wiemy, jak nawiązywać wartościowe współprace. Jesteśmy kreatywni, bezkompromisowi i ukierunkowani na cel.

Nakładem własnej wiedzy, ciężkiej pracy i wyjątkowo wysokich ambicji stworzyliśmy biznes, który jednocześnie jest naszą ogromną pasją. Uwielbiamy trudne przypadki, a im większe wyzwanie, tym bardziej rośnie nasz upór w odnalezieniu i wdrożeniu działających rozwiązań.

Wierzymy, że najważniejszym narzędziem w tworzeniu każdego biznesu, oprócz solidnych podstaw, takich jak znajomość branży i fach w ręku, jest marketing. Bez niego w obecnym świecie nie sprzedasz nic.

Nauczymy Cię, jak odnaleźć się w branży, jak namierzyć swoją grupę docelową i jak wyróżniać się wśród konkurencji. Wspólnie ustalimy strategię rozwoju Twojego Studia, przeanalizujemy ewentualne przeszkody i zbudujemy fundamenty lub wdrożymy zmiany.

Pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego swoje usługi powinieneś traktować jak produkt i pokażemy Ci, jak go sprzedać. Wytłumaczymy, dlaczego fizjoterapeuta i trener to także sprzedawca, a marketing to podstawowe narzędzie pracy.

Dzięki nam zbudujesz stałą bazę powracających klientów. Ustalimy strategię promocji Studia, aby pozyskać nowych klientów za wyższą stawkę. Pomożemy Ci podnieść ceny tak, aby zarabiać więcej i nie stracić stałych klientów. Powiemy, co jest potrzebne, aby tworzyć usługi indywidualne. Pokażemy Ci, jak budować wizerunek Studia, które przyciągnie więcej klientów za minimalny wkład w reklamę.

Nauczymy Cię, jak być managerem/ką – a nie głównym terapeutą, trenerem czy specjalistą.